Sunday Senior Cup

Fixtures

Cup Entry List
Club Round
A.C. Hertford (First) 1st Round
A.C. Malone (First) (bye) 1st Round
A.C. Medz F.C. (First) (bye) 1st Round
A.F.C. Boars (First) 2nd Round
A.F.C. Cheshunt (First) 1st Round
A.F.C. Rangers (First) 2nd Round
A.F.C. Spartians (First) (bye) 1st Round
AJS Tyres Broadhall (First) 1st Round
Ashwell (First) 1st Round
Athletico Hitchin (First) (bye) 1st Round
Bedwell Rangers (CSSL) (First) (bye) 1st Round
Belstone (Sunday) (First) (bye) 1st Round
Berkhamsted Tornadoes (First) 1st Round
Bishop's Stortford Swifts Sunday (Firs 1st Round
Borehamwood 2000 (Seniors) (First) 2nd Round
Breachwood Lions (First) (bye) 1st Round
Broadhall (folded) (First) (bye) 1st Round
Buntingford Seniors (EHCL) (First) (bye) 1st Round
Bury Rangers [EHCL] (First) 1st Round
Bushey (First) 1st Round
C.C. (First) (bye) 1st Round
Croxley Green Community Centre (First) 1st Round
Cuffley (Sunday) (First) (bye) 1st Round
Drays Athletic (First) 1st Round
Dun Cow (CSSL) (First) 2nd Round
East Herts (WL) (First) 1st Round
F.C. Broxelona (folded) (First) (bye) 1st Round
F.C. Town - folded (First) (bye) 1st Round
Finchley United (A) (bye) 1st Round
Flamstead End (First) 2nd Round
Flaunden (First) 1st Round
Gadeside Rangers (First) 1st Round
Gossoms End (First) 1st Round
Grange United (First) (bye) 1st Round
Green Patrol (folded) (First) 1st Round
H.T.S. Bar Absolute (First) (bye) 1st Round
Hammer (First) (bye) 1st Round
Harpenden Arms Athletic (First) (bye) 1st Round
Hemel United *folded* (First) (bye) 1st Round
Jubilee F.C (First) (bye) 1st Round
Lea Valley Royals (First) 1st Round
Lifestyles (First) (bye) 1st Round
London Road (folded) (First) 2nd Round
MBDA (First) (bye) 1st Round
New Riverside F.C. (First) (bye) 1st Round
Nicholas Breakspear Old Boys (First) 2nd Round
Nirankari (First) 2nd Round
North Mymms Sibthorpe Arms (First) 1st Round
Oaks (First) 1st Round
Oakview (First) 2nd Round
Oakwood (First) (bye) 1st Round
Oxhey Estates (First) 2nd Round
Park Rangers (First) 1st Round
PSV Shades (EHCL) (First) 1st Round
Red Lion Stanstead Abbotts (First) 1st Round
Roving Reporters (First 11) (bye) 1st Round
Sawbridgeworth Brewery (First) (bye) 1st Round
Shamrock Rovers (First) (bye) 1st Round
Silver Swifts (First) 1st Round
Six Bells (Sunday) (First) (bye) 1st Round
Skew Bridge (First) 2nd Round
St Josephs (South Oxhey) (First) 2nd Round
St Mary's (NWE) (First) (bye) 1st Round
Stevenage Outsiders (folded) (First) (bye) 1st Round
Stortford Cobras (First) (bye) 1st Round
The Barge (First) (bye) 1st Round
The Boot Baldock (First) 1st Round
The Bridge House F.C (First) (bye) 1st Round
The Bull & Jacks F.C. (First) (bye) 1st Round
Unison (First) 1st Round
V.F.C (First) (bye) 1st Round
Vision (First) 2nd Round
Wanderers (HSL) (First) (bye) 1st Round
Wellington Arms (WSFL) folded (First) (bye) 1st Round
Welwyn Pirates (First) 1st Round
West (First) 1st Round
West Herts (First) 1st Round
Weston (folded) (First) 1st Round
1st Round
1. 29/09/13  10:30 Berkhamsted Tornadoes (First) VS Bishop's Stortford Swifts Sunday (Firs
[+]
2. 29/09/13  10:30 Red Lion Stanstead Abbotts (First) VS Croxley Green Community Centre (First)
[+]
3. 29/09/13  10:30 Welwyn Pirates (First) VS Lea Valley Royals (First)
[+]
4. 29/09/13  10:30 East Herts (WL) (First) VS AJS Tyres Broadhall (First)
[+]
5. 06/10/13  10:30 Flaunden (First) VS Drays Athletic (First)
[+]
6. 29/09/13  10:30 Oaks (First) VS Unison (First)
[+]
7. 29/09/13  10:30 West (First) VS North Mymms Sibthorpe Arms (First)
[+]
8. 29/09/13  10:30 Ashwell (First) VS The Boot Baldock (First)
[+]
9. 29/09/13  10:30 Park Rangers (First) VS A.F.C. Cheshunt (First)
[+]
10. 29/09/13  10:30 PSV Shades (EHCL) (First) VS Bushey (First)
[+]
11. 29/09/13  10:30 Gadeside Rangers (First) VS Bury Rangers [EHCL] (First)
[+]
12. 29/09/13  10:30 Gossoms End (First) VS A.C. Hertford (First)
[+]
13. 29/09/13  10:30 Weston (folded) (First) VS Green Patrol (folded) (First)
[+]
14. 29/09/13  10:30 Silver Swifts (First) VS West Herts (First)
[+]
2nd Round
15. 27/10/13  10:30 Wanderers (HSL) (First) VS Roving Reporters (First 11)
[+]
16. 27/10/13  10:30 West (First) VS Bushey (First)
[+]
17. 27/10/13  10:30 Buntingford Seniors (EHCL) (First) VS Jubilee F.C (First)
[+]
18. 27/10/13  10:30 MBDA (First) VS A.C. Hertford (First)
[+]
19. 27/10/13  10:30 London Road (folded) (First) VS Bedwell Rangers (CSSL) (First)
[+]
20. 27/10/13  10:30 East Herts (WL) (First) VS Gadeside Rangers (First)
[+]
21. 27/10/13  10:30 The Bull & Jacks F.C. (First) VS Oakview (First)
[+]
22. 27/10/13  10:30 Nirankari (First) VS Vision (First)
[+]
23. 27/10/13  10:30 Park Rangers (First) VS Cuffley (Sunday) (First)
[+]
24. 27/10/13  10:30 St Josephs (South Oxhey) (First) VS Lifestyles (First)
[+]
25. 03/11/13  10:30 Skew Bridge (First) VS The Boot Baldock (First)
[+]
26. 27/10/13  10:30 Oakwood (First) VS Breachwood Lions (First)
[+]
27. 27/10/13  10:30 Croxley Green Community Centre (First) VS The Bridge House F.C (First)
[+]
28. 27/10/13  10:30 West Herts (First) VS Athletico Hitchin (First)
[+]
29. 27/10/13  10:30 Dun Cow (CSSL) (First) VS Harpenden Arms Athletic (First)
[+]
30. 27/10/13  10:30 Flaunden (First) VS A.F.C. Rangers (First)
[+]
31. 27/10/13  10:30 Grange United (First) VS Stortford Cobras (First)
[+]
32. 27/10/13  10:30 Flamstead End (First) VS Shamrock Rovers (First)
[+]
33. 27/10/13  10:30 Hemel United *folded* (First) VS St Mary's (NWE) (First)
[+]
34. 27/10/13  10:30 Hammer (First) VS Belstone (Sunday) (First)
[+]
35. 27/10/13  10:30 A.F.C. Spartians (First) VS Welwyn Pirates (First)
[+]
36. 27/10/13  10:30 Berkhamsted Tornadoes (First) VS H.T.S. Bar Absolute (First)
[+]
37. 27/10/13  10:30 Nicholas Breakspear Old Boys (First) VS Sawbridgeworth Brewery (First)
[+]
38. 27/10/13  10:30 Borehamwood 2000 (Seniors) (First) VS New Riverside F.C. (First)
[+]
39. 03/11/13  10:30 Finchley United (A) VS Broadhall (folded) (First)
[+]
40. 27/10/13  10:30 The Barge (First) VS A.C. Malone (First)
[+]
41. 27/10/13  10:30 V.F.C (First) VS C.C. (First)
[+]
42. 27/10/13  10:30 Six Bells (Sunday) (First) VS Stevenage Outsiders (folded) (First)
[+]
43. 27/10/13  10:30 Oxhey Estates (First) VS Wellington Arms (WSFL) folded (First)
[+]
44. 27/10/13  10:30 A.C. Medz F.C. (First) VS A.F.C. Boars (First)
[+]
45. 27/10/13  10:30 F.C. Town - folded (First) VS Green Patrol (folded) (First)
[+]
46. 27/10/13  10:30 F.C. Broxelona (folded) (First) VS Oaks (First)
[+]
3rd Round
47. 24/11/13  10:30 Stortford Cobras (First) VS Roving Reporters (First 11)
[+]
48. 24/11/13  10:30 Borehamwood 2000 (Seniors) (First) VS Hemel United *folded* (First)
[+]
49. 24/11/13  10:30 Bedwell Rangers (CSSL) (First) VS St Josephs (South Oxhey) (First)
[+]
50. 24/11/13  10:30 Flaunden (First) VS F.C. Town - folded (First)
[+]
51. 24/11/13  10:30 Belstone (Sunday) (First) VS Skew Bridge (First)
[+]
52. 24/11/13  10:30 Oakview (First) VS Oxhey Estates (First)
[+]
53. 24/11/13  10:30 Park Rangers (First) VS Gadeside Rangers (First)
[+]
54. 24/11/13  10:30 Welwyn Pirates (First) VS Athletico Hitchin (First)
[+]
55. 24/11/13  10:30 Dun Cow (CSSL) (First) VS V.F.C (First)
[+]
56. 24/11/13  10:30 Breachwood Lions (First) VS The Barge (First)
[+]
57. 24/11/13  10:30 West (First) VS Six Bells (Sunday) (First)
[+]
58. 24/11/13  10:30 Flamstead End (First) VS Finchley United (A)
[+]
59. 24/11/13  10:30 Berkhamsted Tornadoes (First) VS MBDA (First)
[+]
60. 17/11/13  10:30 Nicholas Breakspear Old Boys (First) VS Vision (First)
[+]
61. 24/11/13  10:30 Oaks (First) VS A.F.C. Boars (First)
[+]
62. 24/11/13  10:30 The Bridge House F.C (First) VS Jubilee F.C (First)
[+]
4th Round
63. 15/12/13  10:30 Berkhamsted Tornadoes (First) VS West (First)
[+]
64. 08/12/13  10:30 Stortford Cobras (First) VS V.F.C (First)
[+]
65. 08/12/13  10:30 St Josephs (South Oxhey) (First) VS Nicholas Breakspear Old Boys (First)
[+]
66. 15/12/13  10:30 Oakview (First) VS The Bridge House F.C (First)
[+]
67. 15/12/13  10:30 Athletico Hitchin (First) VS A.F.C. Boars (First)
[+]
68. 15/12/13  10:30 Flaunden (First) VS Breachwood Lions (First)
[+]
69. 15/12/13  10:30 Gadeside Rangers (First) VS Finchley United (A)
[+]
70. 15/12/13  10:30 Skew Bridge (First) VS Borehamwood 2000 (Seniors) (First)
[+]
Quarter Final
71. 19/01/14  10:30 Oakview (First) VS St Josephs (South Oxhey) (First)
[+]
72. 26/01/14  10:30 V.F.C (First) VS Skew Bridge (First)
[+]
73. 19/01/14  11:30 Berkhamsted Tornadoes (First) VS Flaunden (First)
[+]
74. 19/01/14  10:30 A.F.C. Boars (First) VS Gadeside Rangers (First)
[+]
Semi Final
75. 23/02/14  10:30 Oakview (First) VS Skew Bridge (First)
[+]
76. 16/02/14  11:30 Berkhamsted Tornadoes (First) VS A.F.C. Boars (First)
[+]
Final
77. 23/03/14  15:00 A.F.C. Boars (First) VS Skew Bridge (First)
[+]